in Marketingové komunikace

Kurzy na kreativní část přijímaček na Marketingové komunikace ve Zlíně

marketingove komunikace zlin

Za pět let, co tento blog funguje, mi napsalo 300 lidí o radu ohledně přijímaček na Marketingové komunikace FMK UTB ve Zlíně. Všem jsem poradil, všechno s nima probral – čas ale začal ubývat a rada na Messengeru nikdy nebude ani zdaleka to, co jde vymyslet a projít osobně. Když poradit, tak pořádně.

Rozhodl jsem se proto nabídnout vám kurz kreativity, kdy se sejdeme a já do vás dostanu všechny informace, co vám u přijímaček na Marketingové komunikace pomůžou uspět.

Na kurzu projdeme: 

  • testy z minulých let
  • doporučenou literaturu & co si přečíst
  • co raději nečíst (ale mohlo by vypadat, že vám to pomůže)
  • co vás při učení zrychlí a co vás spíš zpomalí
  • techniky učení a kreativity
  • studium obecně
  • práci v oboru (myslím, že je to důležité, i když přijímaček se to přímo netýká)
  • vaše otázky a co vás bude zajímat

Máte o zájem o kurz?

Jelikož občas není času nazbyt nebo jste z větší dálky, nabízím setkání online. Mrkněte na ukázku dole, objednejte online kurz a pak si se mnou stačí domluvit datum a čas, kdy si zavoláme. E-book (ten se dá samostatně koupit níže) budete mít v ceně.

Ukázka z testu

Připravil jsem pro vás pár tipů k řešení kreativních úloh + pár tipů navíc.
Ukázka je zdarma.

E-book

Pro ty, kteří jsou spíš na čtení, než na osobní potkání,
jsem připravil e-book o přijímačkách, kreativitě, Zlínu a studiu.
Koupit si ho můžete tady:

Individuální kurz: 

Sedneme si do tiché kavárny, během 3 hodin vše projdeme a na tu školu vás prostě dostanu. Individuální kurz probíhá v centru Brna. Stačí mi napsat na petrnoxnovak@gmail.com, najdeme společné datum a je to.
Cena za individuální kurz je 2500 Kč.

Užitečné odkazy: 

Moje návody na přijímačky:

Co o mě řekli lidi, co se do Zlína dostali:

Petr byl skvělým učitelem! Vše potřebné mi srozumitelně vysvětlit a poradil mi, jak se na test lépe připravit a jakou taktiku zvolit. Bylo to odpoledne plné dobré nálady a zapeklitých úloh – zapeklité byly díky i té velké porci těstovin, co jsme s Peťou obědvali.
Díky našemu setkání jsem si o 100% jistější, a tak bych kurz doporučila všem, co chtějí být ready na příjímačky a poznat někoho, kdo ví, jak to v marketingu chodí!
Monika

Moje rozhodnutí bylo jasné: dostat se na FMK za každou cenu. V lednu jsem začala googlit, co mi k tomu pomůže. Našla jsem kontakt na Petra. Vyměnili jsme pár e-mailů, kde se mi snažil vyjít maximálně vstříc a to mě oslovilo. Byla to dobrá volba! Moje první laťka učení byl právě tento kurz.
Po pětileté pauze od školy mi to nešlo tak, jak jsem si představovala (ještě jednou díky, že si to se mnou tak skvěle zvládl). Ale to hlavní, byla to pecka! Ukázal mi, jak k jednotlivým úlohám přistupovat, jak je řešit a další tipy. Moc mi to pomohlo a nakoplo mě to. Mise splněna! Dostala jsem se, tak teď už jen vydržet do konce. Díky, moc!
Kristýna 

O mně

U přijímaček jsem skončil šestý z 450 lidí. Mám za sebou prezentace pro firmy Hewlett Packard, Autocont, OC Vaňkovka a Olympia, Meduse nebo třeba Masarykovu a Mendelovu univerzitu. Pro většinu jsem vytvářel nebo vedl kampaně. Jsem účastník Roger Hatchuel Academy v Cannes. Aktuálně jsem na volné noze, chodím vždycky včas a nejdou mi učesat vlasy. O marketing se zajímám od roku 2011, to byl timeline na Facebooku ještě ve dvou sloupcích a Instagram byl jen pro Iphone (a ten jsem neměl).