in Marketingové komunikace

Kurzy na kreativní část přijímaček na Marketingové komunikace ve Zlíně

marketingove komunikace zlin

Za pět let, co tento blog funguje, mi napsalo 300 lidí o radu ohledně přijímaček na Marketingové komunikace FMK UTB ve Zlíně. A to není málo! Všem jsem poradil, všechno s nima probral – ale rada na Messengeru nikdy nebude ani zdaleka to, co jde vymyslet a projít osobně. Když poradit, tak pořádně.

Rozhodl jsem se proto uspořádat pravidelně každý rok kurz kreativity, kdy se v malé skupince sejdeme a já do vás dostanu všechny informace, co vám u přijímaček na Marketingové komunikace pomůžou uspět.

V mailu mi prosím dejte vědět, o které datum máte zájem. Místo kurzu je v Brně, konkrétní zasedačku vybírám podle počtu lidí.

Další kurzy budu dělat až do přijímaček, které se konají 29. května 2019.

Na kurzu projdeme: 
– testy z minulých let
– doporučenou literaturu
– co raději nečíst
– co vás při učení zrychlí a co vás spíš zpomalí
– techniky učení a kreativity
– studium a práci v oboru celkově
– vaše otázky a co vás bude zajímat

Máte o zájem o kurz?

Pokud máte o kurz zájem, napište mi na e-mail petrnoxnovak@gmail.com a pošlu vám víc informací.

Je možné uspořádat kurz i pro jednotlivce (doporučuju, pokud chcete vlastní tempo a odpovědi čistě na vaše otázky) nebo můžu udělat kurz pro skupinu kamarádů ve vašem městě.

Ukázka z testu

Připravil jsem pro vás pár tipů k řešení kreativních úloh + pár tipů navíc.

Ukázku najdete na této stránce.

Užitečné odkazy: 

Moje návody na přijímačky:

Reference

Petr byl skvělým učitelem! Vše potřebné mi srozumitelně vysvětlit a poradil mi, jak se na test lépe připravit a jakou taktiku zvolit. Bylo to odpoledne plné dobré nálady a zapeklitých úloh (zapeklité byly díky i té velké porci těstovin, co jsme s Peťou obědvali) 😀 Díky našemu setkání jsem si o 100% jistější, a tak bych kurz doporučila všem, co chtějí být ready na příjmačky a poznat někoho, kdo ví, jak to v marketingu chodí! – Monika

Moje rozhodnutí bylo jasné: dostat se na FMK za každou cenu. V lednu jsem začala googlit, co mi k tomu pomůže. Našla jsem kontakt na Petra. Vyměnili jsme pár e-mailů, kde se mi snažil vyjít maximálně vstříc a to mě oslovilo. Byla to dobrá volba! Moje první laťka učení byl právě tento kurz. Po pětileté pauze od školy mi to nešlo tak, jak jsem si představovala (ještě jednou díky, že si to se mnou tak skvěle zvládl). Ale to hlavní, byla to pecka! Ukázal mi, jak k jednotlivým úlohám přistupovat, jak je řešit a další tipy.  Moc mi to pomohlo a nakoplo mě to. Mise splněna! Dostala jsem se, tak teď už jen vydržet do konce. Díky, moc! – Kristýna 

O mně

U přijímaček jsem skončil šestý z 450 lidí a není to vůbec důležité. Mám za sebou prezentace pro firmy à la Hewlett Packard, Autocont, OC Vaňkovka & Olympia, Meduse nebo třeba Masarykovu a Mendelovu univerzitu. Pro většinu jsem vytvářel nebo vedl kampaně. Jsem účastník Roger Hatchuel Academy v Cannes. Aktuálně jsem na volné noze chodím vždycky včas a nejdou mi učesat vlasy. O marketing zakopávám od roku 2011.