in Marketingové komunikace

Kurzy na kreativní část přijímaček na Marketingové komunikace ve Zlíně

marketingove komunikace zlin

Za pět let, co tento blog funguje, mi napsalo 300 lidí o radu ohledně přijímaček na Marketingové komunikace FMK UTB ve Zlíně. A to není málo! Všem jsem poradil, všechno s nima probral – ale rada na Messengeru nikdy nebude ani zdaleka to, co jde vymyslet a projít osobně. Když poradit, tak pořádně.

Rozhodl jsem se proto uspořádat pravidelně každý rok kurz kreativity, kdy se v malé skupince sejdeme a já do vás dostanu všechny informace, co vám u přijímaček na Marketingové komunikace pomůžou uspět.

V mailu mi prosím dejte vědět, o které datum máte zájem. Místo kurzu je v Brně, konkrétní zasedačku vybírám podle počtu lidí.

Další kurzy budu dělat až do přijímaček, které se konají 29. května 2019.

Na kurzu projdeme: 
– testy z minulých let
– doporučenou literaturu
– co raději nečíst
– co vás při učení zrychlí a co vás spíš zpomalí
– techniky učení a kreativity
– studium a práci v oboru celkově
– všechno, co dalšího vás bude zajímat

Máte o zájem o kurz?

Pokud máte o kurz zájem, napište mi na e-mail petrnoxnovak@gmail.com a pošlu vám víc informací.

Je možné uspořádat kurz i pro jednotlivce (doporučuju, pokud chcete vlastní tempo a odpovědi čistě na vaše otázky) nebo můžu udělat kurz pro skupinu kamarádů ve vašem městě.

Ukázka z testu

Připravil jsem pro vás pár tipů k řešení kreativních úloh + pár tipů navíc.

Ukázku najdete na této stránce.

Užitečné odkazy: 

Moje návody na přijímačky:

Reference

Petr byl skvělým učitelem! Vše potřebné mi srozumitelně vysvětlit a poradil mi, jak se na test lépe připravit a jakou taktiku zvolit.
Bylo to odpoledne plné dobré nálady a zapeklitých úloh (zapeklité byli díky i té velké porci těstovin, co jsme s Peťou obědvali. 😀
Díky našemu setkání jsem si o 100% jistější, a tak bych kurz doporučila všem, co chtějí být ready na příjmačky a poznat někoho, kdo ví jak to v marketingu chodí! 😉

O mě

U přijímaček jsem za sebou nechal 500 lidí a hlásilo se 506. Dělám neustále na pěti věcech zároveň, mám za sebou prezentace pro firmy typu Hewlett Packard, Autocont, OC Vaňkovka & Olympia, Meduse nebo třeba Masarykovu a Mendelovu univerzitu. Pro většinu jsem vytvářel nebo vedl kampaně. Jsem účastník Roger Hatchuel Academy v Cannes.
Mám rád košile na míru a české značky a freelancery, co se do toho nebojí šlápnout. Aktuálně jsem na volné noze, chodím vždycky včas a nejdou mi učesat vlasy. O marketing zakopávám od roku 2011.